Archív akcí
Již konané akce Studentského parlamentu

Co plánujeme!


MAJÁLES #2018 ❤️


Letošní Majáles 2018 se moc povedl.
Počasí nám přálo a scénky byly úžasné. Doufáme že jste si to všichni užili, tak jako my ze Studentského parlamentu. Moc děkujeme všem zúčastněným ať už žákům, učitelům, ale i návštěvníkům.

STUDENTSKÝ PARLAMENT
😄😊❤️🎓


Spaní ve škole na téma Piráti z Karibiku

Kdy? 6.-7. dubna od 16:00 do druhého dne přibližně 10:00 hodin

Kde? Na Gymnáziu a SOŠ v Hostinném.

Co s sebou? Spací pytel, karimatku, jídlo na večeři a snídani a nezapomenout přinést přihlášku!


Přihlášky si můžete vyzvednout u Matěje Voňky z Tercie :-) 


U příležitosti Dne učitelů pořádá Studentský parlament Gymnázia a SOŠ Hostinné velikonoční jarmark, který se uskuteční 28. března od 13:00 do 17:00 hodin v budově gymnázia. Žáci připravují prodej ručně dělaných výrobků, bleší trh a bohatý doprovodný program s živou muzikou.

Srdečně vás zvou žáci Gymnázia a SOŠ Hostinné.


Informace pro studenty

Na dnešní schůzi ohledně VÁNOČNÍ BESÍDKY byla plná účast a po sečtení všech tříd jsme došli k návrhu že vánoční besídka zůstává! Už se těšíme na novou vánoční besídku nynější třídy tercie. 😉😊😃


Informace pro zástupce tříd 

Milí žáci milé žákyně, dovolujeme si Vás informovat že dne 9.1. 2018 (úterý) se bude konat schůze pro zástupce tříd od 14:20 hodin v učebně číslo 10. Tato schůze se bude týkat zrušení vánoční besídky pro školní rok 2018/19 na základě návrhu tříd. Tato schůze je povinná pro zástupce tříd, kteří musí přinest seznam svých spolužáků, kteří hlasovali PRO nebo PROTI zrušení Vánoční besídky.


Celovečerní promítání Hobbita a Pána prstenů

Akce Studentského parlamentu Celovečerní promítání Hobbita a Pána Prstenů dopadlo velice dobře. Velké díky patří panu řiditeli Vláškovi a paní učitelce Veronice Hožové. Také děkujeme všem studentům za účast a krásnou atmosféru. 😉😃😋 


Video dokumentace mimořádné zasedání zastupitelstva města Hostinné